SADARBĪBAS PARTNERI

ATBALSTĪTĀJI

AKTUALITĀTES

Biedrība “Piedzīvojumu parks” īstenojusi projektu “Inventāra iegāde sporta pasākumu un sacensību organizēšanai”.

01.02.2019.
Biedrība “Piedzīvojumu parks” ir saņēmusi Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansiālu atbalstu, lai īstenotu projektu „Inventāra iegāde sporta pasākumu un sacensību organizēšanai”. >>

Jauna laivu noma 2airi.lv – aktīvai atpūtai draugu lokā!

12.06.2018.


Darbu sāk jauna laivu noma 2airi.lv, kas nodrošina pilna spektra laivošanas iespējas visā Latvijā. Pavisam jaunās kanoe laivas Tahe Marine Yuma ir lieliski piemērotas atpūtai uz ūdens ģimenes un draugu lokā, tās ir gan manevrētspējīgas, gan viegli pārvietojamas un kopjamas. 2airi.lv piedāvā visu nepieciešamo aprīkojumu, transportu, palīdzēs ar maršruta izvēli un padomu labai un pilnvērtīgai atpūtai.

>>

Biedrība „Piedzīvojumu parks” īsteno Erasmus+ jauniešu mobilitātes projektu “BLACK AND WHITE”

24.08.2017.


12. - 20. augustā biedrība „Piedzīvojumu parks” sadarbībā ar partneriem no Lietuvas, Turcijas, Grieķijas, Itālijas un Ungārijas īstenoja Erasmus+ jauniešu mobilitātes projektu, veltītu tādām tēmām kā cilvēktiesības, tolerance, migrācija, starpkultūru un starpreliģiju dialogs. Projekta mērķis: padziļināt dalībnieku zināšanas par projekta tēmām, veicināt aktuālu problēmu apzināšanos; attīstīt dalībnieku kritisko domāšanu un sociālo mediju izmantošanas, kā arī īsfilmu veidošanas prasmes; attīstīt un veicināt jaunatnes iesaistīšanos dažādās aktivitātēs gan vietējā, gan Eiropas līmenī.

>>

Melns un balts

07.07.2017.


Ķekavas novadā, Rāmavā, no 12. līdz 20. augustam norisināsies starptautisks Erasmus+ jauniešu apmaiņas projekts “BLACK AND WHITE”, ko organizē biedrība “Piedzīvojumu parks” sadarbībā ar partnerorganizācijām no Lietuvas, Itālijas, Grieķijas, Ungārijas un Turcijas. Projektā kopā piedalīsies 31 dalībnieks, ieskaitot grupu līderus. Projekts tiek īstenots ar mērķi iepazīstināt jauniešus un padziļināt viņu izpratni par tādām tēmām kā tolerance, cilvēktiesības, imigrācija, starpkultūru dialogs, projektu veidošana, brīvprātīgais darbs un jauniešu iespējas Eiropā.

>>

Growing in the fields or Youth Exchange in Portugal Rio Maior- Chãos

19.10.2015.
From September 2 to September 11, 2015 young people from Portugal, Italy and Latvia took part in the Erasmus+ youth exchange  “Growing in the fields. What else?”. >>
© Piedzīvojumu parks, 2010