ATBALSTĪTĀJI

PAR MUMS


Biedrības “Piedzīvojumu parks” dzimšanas diena ir 2010.gads. Kā jebkurai idejai, pirms tās materializācijas bija daudz jautājumu – kas, ko, kāpēc, ar kādu mērķi un vai tas vispār kādam būs vajadzīgs? Būs! Aktīvs dzīvesveids, mijiedarbība ar dabu, piedzīvojumu garša, savu spēju un iespēju izzināšana, nezināmais – tās ir pamatvērtības, par kurām iestājas Piedzīvojumu parks un vēlas šo vērtību sniegto burvību atklāt arī citiem.
Piedzīvojumu parka mērķis ir sniegt iespēju ikvienam interesentam iesaistīties un pamēģināt kādu no biedrības piedāvātajām aktivitātēm – vai tā būtu laivošana pa Daugavu ar kanoe, vai vienkārši pastaiga Ķekavas novadā izveidotajā orientēšanās poligonā, vai dalība kādā no biedrības organizētajiem pasākumiem. 

Ne vienmēr, lai gūtu pozitīvas emocijas, izbaudītu īstu piedzīvojumu, ir jādodas tālos ceļojumos, rūpīgi jāplāno maršruti, jākāpj augstos kalnos. Dažreiz ir vērts izkāpt no siltajām mājas čībām un iziet tepat ... jo arī ikdienišķajā, ierastajā ir iespējams atrast ko neparastu, izzināt apkārtni mums līdzās un sajust dabas klātbūtni izteiktā pilsētvidē.

Mēs esam Jūsu rīcībā, tiekamies Tur Ārā!

P.S. Šis projekts ir tapis ar "Eiropas lauksaimniecības fonds lauku attīstībai: Eiropa investē lauku apvidos" programmas LEADER atbalstu.© Piedzīvojumu parks, 2010